خارگ نیوز: اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی و در شهر همدان از روز جمعه 24 آبان رسما آغاز به کار کرد.

 

به گزارش خارگ نیوز، اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی و در شهر همدان از روز جمعه 24 آبان رسما آغاز به کار کرد.
اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی با حضور 370 شرکت کننده و در رشته های فوتسال، والیبال، شطرنج، دارت، تنیس روی میز و شنا از 24 آبان ماه آغاز به کار کرده است.
این دوره از مسابقات با قرعه کشی رشته های مختلف آغاز شده است،

در این مسابقات تیم هایی از شرکت های: پتروشیمی خارک؛ پتروشیمی بندرامام(ره)، پتروشیمی رازی، پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، شرکت پایانه ها و مخازن، پتروشیمی پارس، پتروشیمی فن آوران، پتروشیمی نوری، پتروشیمی فجر، پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی بوعلی، پتروشیمی جم، پتروشیمی اروند، پتروشیمی مارون، پتروشیمی مبین و پتروشیمی شیراز حاضر هستند و در 6 رشته ورزشی به رقابت می پردازند.
برای این دوره از رقابت ها رده سنی بالای40 سال در نظر گرفته شده است.

از سوي شركت پتروشيمي خارك محمد طاها بحرینی موفق به دريافت سه نشان طلا در شنا و امید بشیر نیا در رشته شطرنج موفق به دريافت دو نشان طلا گردید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید