صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری شرکت ملی نفت، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی گاز ایران، شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران، گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌‌های دانش ‌بنیان و استارت‌‌آپ‌های حوزه نفت را با حضور فعالان این حوزه در راستای رویکرد صندوق نوآوری مبنی بر حمایت از رونق تولید و ساخت داخل محصولات و ملزومات صنعت نفت کشور در روزهاي 27 لغايت 29 بهمن ماه برگزار نمودند.


خرید تضمینی تولیدات شرکت‌های دانش بنیان، اعطای کمک‌های مالی بلاعوض، تخصیص مکان جهت فعالیت این شرکت‌ها و استفاده شرکت‌های دانش بنیان از امکانات وزارت نفت، وعده‌هایی بود که در اين گردهمایی مطرح شد.

به گزارش نیپنا نمایندگان چند مجتمع پتروشیمی در سخنان خود عمده ترین نیازهای خود را درزمینه کاتالیست ها، مواد شیمیایی ،تجهیزات ودیگر موارد ارائه نمودند.

 

 

 

بر پایه این گزارش ،در این گردهمایی،غلامرضا امیر شقاقی مدیرعامل پتروشیمی خارک نیز با تاکید بر این که شرکت های دانش بنیان می توانند در رفع نیازهای صنعت نقش آفرین باشند گفت: آماده همکاری و نیز استفاده از دانش این شرکت ها با هدف بهبود فرایند تولید و ارتقای کیفیت هستیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید