چاپ        ارسال به دوست

بازديد مدير عامل ، رئيس هيات مديره شركت و هيئت همراه از مجتمع

بازديد مدير عامل ، رئيس و نايب رئيس هيات مديره شركت و هيئت همراه از مجتمع كه در تاريخ هاي 1402/10/20 و1402/10/21 صورت پذيرفته است .

در طي اين مدت مدير عامل و هيات همراه علاوه بر زيارت قبور متبرك شهدا در امامزاده مير محمد داشتند . البته ابتدا با حضور در جلسه مديران مجتمع ، كه توسط معاون مجتمع در مركز آموزش مجتمع ترتيب يافته بود و با آياتي از كلام الله مجيد شروع گرديد ، و با خير مقدم به مدير عامل جديد و هيئت همراه  و سپس معرفي مديران شركت و مديران و روساي مجتمع ادامه يافت مدير عامل محترم در اين جلسه ضمن آرزوي سلامتي و سعادت براي همه پرسنل خدوم پتروشيمي خارك ، اهميت نيروي انساني را يادآورشدند و در ادامه تداوم توليد و پيشبرد پروژه هاي توسعه اي را در مجتمع خواستار شدند .
بازديد از سايت هاي متانول و كارخانه  LPG ، اتاق هاي كنترل مناطق 1،2 و3 بهره برداري  و ديدار با نفرات شيفت حاضر ، بازديد از اسكله هاي بارگيري و بارانداز ، انبار يارد و انبار قطعات در متانول ، كمپ دوو  و پروژه ساخت مدرسه شهداي پتروشيمي خارك نيز از جمله بازديد هايي بود كه در اين مدت كوتاه انجام گرديد و انشالله بازديد و آشنايي با ساير واحدهاي مجتمع بخصوص پرسنل ساير بخش ها و كارگاههاي تعميرات و....  انشاالله در فرصت هاي بعدي انجام خواهد شد.

 دانلود فايل : 12.pdf ( 1609KB )


١٠:٥٢ - يکشنبه ٢٤ دی ١٤٠٢    /    شماره : ٢٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٤خروج