چاپ        ارسال به دوست

پيام مدير عامل محترم و نايب رئيس هيئت مديره شركت ، بمناسبت روز جهاني كارگر

11 اردیبهشت ماه

    روز جهانی کار و کارگر بر تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید در شرکت پتروشیمی خارک مبارک باد. این روز بهانه ای است جهت تقدیر و ارج نهادن بر تلاش ها و زحمات فراوان پیشگامان عرصه تولید، که بی شک شریف ترین طبقه اجتماع می باشند.

چشمه سار زلال زندگی با کار و تلاش روشنی و جلا می یابد و کارگران پیشگامان این حیات بدیع و نشاط آفرینند و چرخ عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است.

روز جهانی کار و کارگر را به  شما  همکاران  و  نیروهای متخصص در صنعت بالنده و ارزش آفرین پتروشیمی تبریک عرض نموده و از تلاش های شبانه روزی و بی وقفه شما همکاران گرامی در عرصه تولید تشکر و قدردانی می نمایم.

    در سال گذشته با همت و تلاش شما همکاران گرامی ار لحاظ میزان تولید و فروش به بالاترین رکوردها در تاریخ شرکت پتروشیمی خارک دست یافتیم و امید است در سال 1402 که مقام معظم رهبری سال مهار تورم و رشد تولید نام گذاری نموده اند, با رعایت کامل مقررات HSE و تلاش و کوشش شما گرامیان ، بتوانیم به رکوردهای بالاتر در زمینه تولید و فروش و توسعه شاخص های منابع انسانی دست یابیم و به آبادانی و توسعه کشور عزیزمان ایران کمک نماییم.

    از خداوند متعال برای کلیه همکاران و خانواده محترم شان عزت , سربلندی و توفیقات روز افزون خواستارم.

                                                                                                                         بهمن بهزادي

                                                                                                           مدير عامل و نايب رئيس هيات مديره

 


١٣:٥٨ - دوشنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ١١٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٥خروج